INVESTEERI HISPAANIASSE

Investeeri Hispaaniasse

Soovid investeerida Hispaania kinnisvarasse, kuid ei tea, kust alustada? Aitame lisaks kinnisvara leidmisele nõustada ka juriidilistes küsimustes, viime kurssi vajaliku seadusandlusega, vajadusel haldame suhtlust kohapealsete juristide, gestorite, maaklerite, notarite ja laenuhalduritega ning leiame inimesed ehituseks/remondiks ja hilisemaks haldamiseks.

Hispaaniasse üürikinnisvara ostmine on praegusel ajal ideaalne võimalus teha suurepärase tootlusega investeering. Kinnisvara Hispaanias on reeglina odavam, kui Eestis ja selle pealt on võimalik teenida üüritulu aastaringselt ning eriti suvisel turismi perioodil. Kõigele muule lisaks, on siis alati olemas koht, kus ise käia sooja Hispaania päikest nautimas. 

Tegutseme peamiselt Costa Tropicali ja La Alpujarra piirkondades, mis asuvad Malaga lennujaamast ca 100km kaugusel. Costa Tropicalis on mõnusalt subtroopiline kliima, mis tähendab, et suved on pikad ja kuivad, kuid mitte nii kuumad, kui mujal Hispaanias ning talved see-eest jällegi pisut soojemad. See on ainus piirkond Hispaanias, kus on võimalik kasvatada mangosid ning avokaadosid, lisaks sellele kasvab siin ka palju teisi troopilisi puuvilju.

Tutvu kinnisvaraga HolaProperties.com lehel

Aitame leida sinu eesmärkidele sobivaima kinnisvara. Soovi korral saame ise tegeleda ka üürnike vahendamise või ehitustöödega. Omame Hispaanias usaldusväärseid partnereid nii kinnisvarahaldurite kui professionaalse ehitustiimi näol. Vajadusel saame aidata ka kliendi vara kolimisega Hispaaniasse ning kogu vajaliku dokumentatsiooniga, näiteks NIE number, residentsus, maksuküsimused, auto ost ja ümbervormistamine jm.

PIIRKONNAD

Costa Tropical

Costa Tropical ehk Costa Granadina on Hispaania ühe külalislahkema piirkonna, Granada, mereäärne osa. Sõbralikud inimesed, võimas loodus, aastaringselt soe päike ning vein ja tapased on selle piirkonna võtmesõnadeks. Costa Tropical saab alguse Costa del Soli kõrvalt, laiudes Malaga piirkonnast ida poole. Suurimad linnad Costa Tropical piirkonnas on Motril, Almuñécar ja Salobreña. Kaugele ei jää ka Granada linn ning Sierra Nevada suusakeskus, kus on võimalik novembrist-aprillini tegeleda mäespordiga ning suvel mööda erinevaid matkaradasid matkata.

Tänu kõrval paiknevale Sierra Nevada mäeahelikule, mis jääb Malagast lääne poole, on Costa Tropicalis pehmem kliima ning rohkem rohelust, kui ümbritsevades alades. Mägi püüab kinni pea kõik vihmapilved ning tänu sellele on kogu piirkond kaitstud suvel suurte kuumade ning talvel jaheda ilma ning sademete eest. Suvised kõrgeimad temperatuurid jäävad keskmiselt 30 °C ning talvel 18 °C juurde. 

Oma subtroopilise mikrokliimaga pakub Costa Tropical üle 320 päikeselise päeva ning üle 3000 tunni päikesepaistet aastas. Võimsad ja mitmekesised rannad pakuvad rohkelt võimalusi selle päikese nautimiseks ning vaid väikeste vahemaade tagant leiab nii restoranide rohkeid liivarandu, kui ka täiesti privaatseid rannakesi kaljunukkide vahel. 

Tänu oma soodsatele ilmastikuoludele on Granada rannikuala ka suurepäraseks kasvulavaks erinevatele troopilistele puuviljadele, mida mujalt Euroopast looduslikult ei leia. Näiteks avokaadod, papaiad, mangod, guaavid, litchid ja muud maitsvat. Ainsa kohana Euroopas kasvatatakse siin ka suhkruroogu.

La Alpujarra

La Alpujarra piirkond jääb merest umbes 20-30 minutilise autosõidu kaugusele Sierra Nevada nõlvadele, pakkudes imeilusaid vaateid all laiuvale merele ja rannikupiirkondadele. 

Kogu ala on kaitstud erinevate muinsus- ja looduskaitse projektide poolt, mis annab kindlust, et võimas mägine loodus püsib sellisena ka tulevikus. Asustustiheduselt on merest eemale jäävad alad rahulikumad ja pakuvad suurepärast võimalust olla linnakärast eemal ning nautida looduse võlusid. Suurepärased võimalused on loodud nii matkamiseks, rattasõiduks kui ka muudeks tervisespordi tegevusteks.

Sierra Nevada kõrgeimad tipud on talviti korraliku lumekatte all ning seal opereerib ka igati konkurentsivõimeline suusakuurort. Kevadeti pakub sulav lumi ilusaid mägiallikaid ning suurepärast pinnaseniisutust ja seega ka lopsakat taimestiku. Tänu sellele võib mäe jalamil näha rohkelt oliiviistandusi ja tsitrusepuid ning piirkonnas on ka arenev veinitööstus. 

Olles rannikuäärsetest linnadest vaid ca 30 minutilise autosõidu kaugusel, on võimalus igal hetkel minna nautima linnamelu või merd.

La Alpujarra piirkonna pealinnaks peetakse ökoinimeste ja hipide seas palavalt armastatud Orgiva, mille lähedalt leiab ka erinevaid kogukondasid, kuhu on kogunenud kõik sarnase mõtteviisiga inimesed.