KINNISVARAJURIST

Millega tegeleb Kinnisvarajurist OÜ?

Pakume nõu ja abi Eesti või Hispaania kinnisvaraga seotud teemadel, olles hästi kursis kohalike seaduste ja eripäradega. Kinnisvara ostmisel või müügil on ülioluline teada õigeid nüansse kinnisvara õigusliku seisundi, dokumentatsiooni,  ehituskvaliteedi ning kohalikega asjade ajamise kohta ja selle pärast ongi oluline kasutada asjatundjate abi, kes aitavad kogu sellest keerulisest protsessist valutult läbi tulla.

Hispaania on Eestiga võrreldes bürokraatlikum ning asjaajamine ei ole nii lihtne kui me harjunud oleme. Omame pikaaegsest kogemust Eesti ja Hispaania kinnisvara ostu-müügiga ja tunneme kohalikku õigusmaastikku. Pakume konsultatsiooni juriidilise poole lahendamiseks, et saaksid nautida oma uut kinnisvara Hispaania päikese all ning võtta vastu investeeringust saadav tootlus. 

Lisaks saame pakkuda kompleksteenust Eesti kinnisvara müügil ja saadud tulu eest Hispaaniasse kinnisvara ostmisel ning aidata kolimisteenuse, ehitusfirma, majahalduri jm leidmisega.

MEESKOND

Kertu Kuznetšenko

Juhatuse liige/Jurist

Kertu on Kinnisvarajurist OÜ asutaja. Omades magistri haridust õigusteadustes ja üle 20. aasta kogemusi kinnisvaravaldkonnas nii maakleri kui ettevõtte juhi tasandil, on Kertu ideaalne inimene andmaks nõu kõige osas, mis puudutab kinnisvara. Täiendavaks kogemuseks on 8 aastat igapäevast kinnisvara-, ettevõtete- ja väärtpaberiinvesteeringute haldamist, tänu millele oskab Kertu anda suurepärast nõu kasumlike kinnisvarainvesteeringute tegemiseks.

Viimased aastad elab Kertu oma perega vaheldumisi Eestis ja Hispaanias.

Hispaanias elades osaleb ta aktiivselt kinnisvara vahendamisega tegeleva HolaProperties meeskonnas, tänu millele on hästi kursis kõigi kinnisvara alaste teemadega.

 

Evi Hindpere

Kinnisvarajurist/Koolitaja

Evi on väga pikaajalise kogemusega kinnisvarajurist, kes omab laialdasi teadmisi kinnisvaravaldkonnas ning on hästi kursis maakleri töö eripäradega. Evi meelisteemadeks on üürisuhted ning korteriühistutega seonduv. Oma põhjalikke teadmisi jagab Evi läbi erinevate koolituste nii korteriühistutele, kinnisvaramaakleritele kui ka teistele kinnisvaraõiguse huvilistele ning ta on korduvalt astunud üles ka Tallinna Linnavalitsuse korraldatud koolitustel. Lisaks on Evi sulest ilmunud mitmeid kinnisvara teemalisi käsiraamatuid ning lugematu hulk artikleid.