TEENUSED

TEENUSED

Kinnisvaraalane õigusabi Eestis

Juriidiline kinnisvaraalane nõustamine, mis käsitleb omandi- ja lepingusuhteid ning teisi kinnisvaraõigusega seotud küsimusi. Lisaks aitame kinnisvara ostu/müügi protsessiga. Müües meie kaudu oma kinnisvara on kinnisvaraalane konsultatsioon tasuta.

Kinnisvaraalane õigusabi Hispaanias

Hispaaniasse kinnisvara ostmine on Eestiga võrreldes kordades keerulisem ja bürokraatlikum. Aitame korda ajada vajalikud dokumendid ja täita muud kohalikud nõuded, näiteks NIE number või pangakonto. Kuna Hispaania kinnisvaraõigus on väga spetsiifiline, siis üldiselt on soovitatav tehingute juures alati kasutada juristi või gestori abi.

Konsultatsioon Hispaanias kinnisvara ostmisel

Kui soovid kolida Hispaaniasse või sinna kinnisvara osta, siis võib esialgu kõik sellega kaasnev tunduda võõras ning keeruline. Selleks, et aidata Sul aru saada, kuidas Hispaanias asjad toimuvad, pakume lihtsat ning ülevaatlikku konsultatsiooniteenust, mis toimub telefoni teel ning kestab ca 30-45.minutit. 

Vajadusel tõlgime arusaadavasse keelde kõik juriidilised dokumendid ning nõustame, kuidas iga potentsiaalne komistuskivi edukalt ja võimalikult lihtsa vaevaga ületada