Investeeri Hispaanaisse

Investeeri Hispaanaisse


Soovid investeerida Hispaania kinnisvarasse, kuid ei tea, kust alustada? Aitame lisaks kinnisvara leidmisele nõustada ka juriidilistes küsimustes, viime kurssi vajaliku seadusandlusega, vajadusel haldame suhtlust kohapealsete juristide, gestorite, maaklerite, notarite ja laenuhalduritega ning leiame inimesed ehituseks/remondiks ja hilisemaks haldamiseks.

Hispaaniasse üürikinnisvara ostmine on praegusel ajal ideaalne võimalus teha suurepärase tootlusega investeering. Kinnisvara Hispaanias on reeglina odavam, kui Eestis ja selle pealt on võimalik teenida üüritulu aastaringselt ning eriti suvisel turismi perioodil. Kõigele muule lisaks, on siis alati olemas koht, kus ise käia sooja Hispaania päikest nautimas. 

Tegutseme peamiselt Costa Tropicali ja La Alpujarra piirkondades, mis asuvad Malaga lennujaamast ca 100km kaugusel. Costa Tropicalis on mõnusalt subtroopiline kliima, mis tähendab, et suved on pikad ja kuivad, kuid mitte nii kuumad, kui mujal Hispaanias ning talved see-eest jällegi pisut soojemad. See on ainus piirkond Hispaanias, kus on võimalik kasvatada mangosid ning avokaadosid, lisaks sellele kasvab siin ka palju teisi troopilisi puuvilju.

  • On 06/03/2023